| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 680 W |
| RMS çıxış power | 340 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 120 dB |
| Maks. SPL orta | 114 dB |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 37 - 20,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 3-way system |
| Krossover tezliyi | 110 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 100° / Vert.:60° |
| Girişlərin sayı | 4 |
| Giriş bağlayıcı növləri | Rəqəmsal optik rozetka |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | Standard speaker connector 8-pole female & speakON® |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq yükləmə |
| Rəng | Qara |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 5.0 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP) |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC |
| Giriş siqnalının növü | Balanslı və Balanssız (paralel) |
| Mikrofon/xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Mikrofon/Line-in birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | RCA qadın |
| S/PDIF girişlərinin sayı | 1 |
| S/PDIF əlaqə növü | Rəqəmsal optik rozetka |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 2 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | Standard speaker connector 4-pole female & speakON® |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 6 |
| Audio emal | 2 band EQ (High, Low),
Digital effects (DFX),
Reverb,
Presets |
| Ölçü | 10 " |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 2 " |
| Kəmiyyət | 2 |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Dizayn | CD dalğa bələdçisi ilə sıxılma sürücüsü |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 120 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |