| Növ | Passiv |
| Power işləmə (RMS) | 40 W |
| SPL (1 Vt/1 m) | 86 dB |
| Frequency response | 80 - 15,000 Hz |
| Transformator kranları (100 V) | 32 W, 16 W, 8 W, 4 W, 2 W |
| Empedans | 8 Ω |
| Dinamik sistemi | 2-way system |
| Rəng | Zeytun yaşılı |
| Ölçü | 5.3 " |
| Sürücü ölçüsü | 1.2 " |
| Şkaf materialı | ABS |
| Mühafizə sinfi | IP55 |
| Genişlik | 345 mm |
| Hündürlük | 372 mm |
| Dərinlik | 345 mm |
| Çəki | 3.88 kg |