| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon dayaqları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1080 mm |
| Maks. hündürlük | 1510 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1080 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| Baza növü | Dəyirmi baza |
| Əsas material | Çuqun |
| Baza diametri | 270 mm |
| Əsas çəki | 3.6 kg |
| Çəki | 4,3 kg |