| Material | TPU (Termoplastik poliuretan) |
| Səth quruluşu | Aşındırıcı |
| Rəng | Qara |
| Qapağın rəngi | Boz |
| Maksimum yük (20 x 20 sm-də) | 0.4 t |
| Kimyəvi müqavimət | Benzin, Solventlər (qısamüddətli əlaqə), Yağ |
| Sərtlik diapazonu (±4 Shore A) | 88 Shore A |
| Forma | Dəyirmi |
| Kəmiyyət | 4 |
| Kabel kanallarının ölçüsü (W x H) | 10 mm x 10 mm / 12 mm x 12 mm |
| TSCA ilə görüşür | Bəli |
| CP65-ə cavab verir | Bəli |
| DIN 4102-1-ə uyğun olaraq yanğından mühafizə sinfi | B2 |
| EN 13501-1-ə uyğun yanğından mühafizə sinfi | E |
| Yananlıq (UL 94) | V-2, HB |
| Ətraf mühitin temperaturu | -30 - 60 °C |
| Əyri/əyri | 90 ° |
| Uzunluq | 210 mm |
| Genişlik | 210 mm |
| Hündürlük | 20 mm |
| Çəki | 0.2 kg |