| Material | TPU (Termoplastik poliuretan) |
| Səth quruluşu | Yivli |
| Rəng | Qara |
| Maksimum yük (25 x 30 sm-də) | 5 t |
| Oxa düşən yük | 10 t |
| Maks. Keçmə sürəti | 7 km/h |
| Kimyəvi müqavimət | Benzin, Solventlər (qısamüddətli əlaqə), Yağ |
| Sərtlik diapazonu (±4 Shore A) | 88 Shore A |
| Forma | Dəyirmi |
| Kəmiyyət | 5 |
| Kabel kanallarının ölçüsü (W x H) | 34 mm x 36 mm |
| Kanal uzunluğu (effektiv uzunluq) | 870 mm |
| TSCA ilə görüşür | Bəli |
| CP65-ə cavab verir | Bəli |
| DIN 4102-1-ə uyğun olaraq yanğından mühafizə sinfi | B2 |
| EN 13501-1-ə uyğun yanğından mühafizə sinfi | E |
| Yananlıq (UL 94) | V-2, HB |
| Ətraf mühitin temperaturu | -30 - 60 °C |
| Əyri/əyri | 45 ° |
| Hündürlük | 55 mm |
| Sertifikatlar | Almaniya: TÜV Süd |