| Daşıyıcı material | PE ekstrüde parça |
| Mesh | 70 |
| Yapışqan | Təbii kauçuk |
| Elastiklik | 11 % |
| Səthi bitirmə | Parlaq |
| Polad üzərində yapışan qüvvə (25 mm) | 9 N |
| Dartma gücü (25 mm) | 95 N |
| UV davamlı | Bəli |
| Rəng | Ağ |
| Ətraf mühitin temperaturu | -35 - 80 °C |
| Uzunluq | 50 m |
| Genişlik | 50 mm |
| Materialın qalınlığı | 0.3 mm |
| Çəki | 0.873 kg |