| Material | TPU (Termoplastik poliuretan) |
| Səth quruluşu | 3D laser grip |
| Rəng | Qara |
| Qapağın rəngi | Sarı |
| Maksimum yük (25 x 30 sm-də) | 5 t |
| Oxa düşən yük | 10 t |
| Kimyəvi müqavimət | Benzin, Solventlər (qısamüddətli əlaqə), Yağ |
| Sərtlik diapazonu (±4 Shore A) | 88 Shore A |
| Forma | düz |
| Kəmiyyət | 3 |
| Kabel kanallarının ölçüsü (W x H) | 45 mm x 50 mm - 52 mm x 49 mm |
| TSCA ilə görüşür | Bəli |
| CP65-ə cavab verir | Bəli |
| DIN 4102-1-ə uyğun olaraq yanğından mühafizə sinfi | B2 |
| EN 13501-1-ə uyğun yanğından mühafizə sinfi | E |
| Yananlıq (UL 94) | V-2, HB |
| Ətraf mühitin temperaturu | -30 - 60 °C |
| Uzunluq | 1,000 mm |
| Genişlik | 330 mm |
| Hündürlük | 75 mm |
| Çəki | 13.5 kg |
| Sertifikatlar | Almaniya: TÜV Süd |