| Speaker Type | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 126 dB |
| HF | 1x 1”, 1.4 v.c. |
| LF | 2x 5”, 1" v.c |
| Məhsul kodu | VIO X205-60 |
| Növ | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 126 dB |
| Power Supply | Avtomatik diapazon SMPS |
| Hf | 1x 1”, 1,4 v.c. |
| Lf | 2x 5”, 1” v.c |
| Controller | DSP 28/56 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/48 kHz |














