| Speaker Type | Flyable Active Bassreflex subwoofer |
| Max SPL | 143 dB |
| LF | 2x18” Neodymium |
| Controller | DSP 32 bit |
| Məhsul kodu | VIO S218F |
| Növ | Flyable Active Bassreflex subwoofer |
| Max SPL | 143 dB |
| Frequency Response [- 10 Db] | 27 Hz (HPF) |
| Power Supply | PFC ilə tam diapazonlu SMPS (100V~-240V~, 50-60Hz) |
| Lf | 2x18” Neodymium |
| Controller | DSP 32 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/96 kHz |











