| Növ | CLASS D 2 Vahid rack Gücləndirici |
| Ümumi qiymətləndirilmiş power | 3200 Vt RMS @ 230Vac / 120Vac |
| Tək kanal rejimi | 4 Ohm / 8 Ohm / 16 Ohm (70V / 100V yoxdur) |
| Körpü rejimi | 8 Ohm / 16 Ohm |
| Bütün kanallar idarə olunur | 4 Ohm: 1600W Pik / 800W RMS |
| Giriş empedansı | 20 kOhm balanslaşdırılmışdır |
| Frequency Response | 20 - 20.000 Hz |
| AD | 24 Bit @48kHz |