| Peak çıxış gücü | 1000 W |
| Speaker Type | 3-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | One Unit: 129 dB |
| Frequency Response [+/- 3dB] | 70 - 19,000 Hz |
| Məhsul kodu | DVA K5 |
| Növ | 3-Way Active Line Array Module |
| Max SPL | Bir vahid: 129 dB |
| Frequency Response [+/- 3db] | 70 - 19.000 Hz |
| Hf | 2x1 " |
| Lf | 1x8 " |
| Amp Technology | Digipro® G3 |
| Amp Class | Class D |







