| Speaker Type | 2-Way Active Speaker |
| Max SPL | 126 dB |
| LF | 12 " |
| Amp Technology | Custom Made |
| Məhsul kodu | B-HYPE 12 |
| Növ | 2-Way Active Speaker |
| Max SPL | 126 dB |
| Usable Bandwidth [-10db] | 55 - 20.000 Hz |
| Lf | 12" |
| Amp Technology | Xüsusi hazırlanmış |
| Amp Class | Class D - Passice soyutma (convection) |
| Controller | DSP 28/56 bit- 48 kHz |




