| LED məlumatları | 180 W RGBAL COB-LED |
| İşıq axını | 7,400 lm |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 90 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik,
Taymer funksiyası |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 165 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 200 mm |
| Hündürlük | 380 mm |
| Çəki | 8.3 kg |