| Məhsul növü | Digər İşıqlandırma Aksesuarları |
| Növ | DMX Nəzarətçisi |
| Rəng | ağ |
| Nəzarətlər | Həssas düymələrə toxunun |
| Bağlayıcılar | 5 V Output Relay,
8 x Dry contact ports,
Clock,
Ethernet,
RS232,
USB |
| Proqram təminatı | Arcolis App,
Cameo D4,
Daslight 4,
ESA Pro,
ESA Pro 2,
ESA2,
Remote control app |
| Çıxış Protokolu | 2 x DMX 512 |
| DMX kanallarının sayı | 1024 |
| Saat / Təqvim tetikleyicileri | 100 / astronomical |
| Canlı nəzarət | rəng,
Dimmer,
Sürət |
| Zonalar | 10 |
| Səhnələr | 500 |
| Yaddaş | Mikro SD kart |
| Yaddaş tutumu (maks.) | 32 GB |
| Batareya növü | LIR2032 |
| İş gərginliyi | 6 - 7 V DC / 0.6 A |
| Power təchizatı birləşdiricisi | RJ45,
barrier strip |
| Ətraf mühitin temperaturu (işləmə) | -10 - 45 °C |
| Montaj | Tək və ya ikiqat şəbəkəli divar rozetkası |
| Aksesuarlar (daxildir) | AC/DC adapter,
RJ45 to board block |
| Genişlik | 106 mm |
| Hündürlük | 146 mm |
| Dərinlik | 11 mm |
| Çəki | 0,316 kg |